Wyszukiwarka:
Aktualności

The Chosen - film biblijny

2022-12-27

News
Relacja z panelu dyskusyjnego nt. filmu - Opole, Biblioteka Miejska - ks. M. Lis; ks. J. Kochel; ks. A. Demitrów; por. doxa; zob. także muzyka-niniwa; recenzja-ks.Lis
* Drugi sezon bijącego rekordy popularności serialu "The Chosen" już wkrótce dostępny będzie z polskim lektorem. Emitowany będzie w serwisach streamingowych oraz w TVP.

18 lutego serial z polskim lektorem pojawi się na platformach streamingowych: https://www.cda.pl/, https://rafaelkino.pl/, https://katoflix.pl/. Jest także możliwość zwrócenia się do kin z prośbą o zorganizowanie seansu na dużym ekranie. W sprzedaży pojawią się także płyty DVD i Blu-Ray.

Jak dowiedzieliśmy się w Redakcji Audycji Katolickich TVP, drugi sezon "The Chosen" z lektorem emitowany będzie także w wiosennej ramówce TVP1. Kolejne odcinki oglądać można będzie od 5 marca w każdą niedzielę o godz. 10:45.

Zobacz też: Na początku był zachwyt (GN)

Pierwszy sezon serialu emitowany był w Telewizji Polskiej od 27 grudnia do 5 stycznia 2023 roku.

Jak czytamy na polskiej stronie serialu, "The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii 'rozrywka'iOS i Android. Dzięki zbiórkom na platformach crowdfundingowych udało się zebrać już prawie 30 milionów dolarów, co jest absolutnym rekordem w świecie seriali".

zob. AHPozostałe tematy
Aktualności

Eucharystia buduje Kościół

Nowy cykl 2023/24 nosi tytuł Pociągnę wszystkich ku sobie (J 12,32). Kościół żyje, gdy zachowuje cztery cechy pierwszej wspólnoty: "Wszyscy postępowali zgodnie z nauką apostołów, żyli we wspólnocie braterskiej, łamali chleb i modlili się" (Dz 2,42). Eucharystia buduje Kościół i pociąga do Jezusa. Zaproszenie do aktywnego udziału w Kongresie Eucharystycznym; zob. poniżej.

więcej

Zakończenie cyklu 2022/23

Redakcja ssb24.pl serdecznie dziękuje za aktywny udział w kolejnym cyklu medytacji w rytmie lectio divina na temat "Młodzi na ołtarze!" (54 medytacji - wprowadzenie). Nowy cykl rozpocznie się w I Niedzielę Adwentu.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 12604286

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu