Wyszukiwarka:
Aktualności

The Chosen - film biblijny

2022-12-27

News
Relacja z panelu dyskusyjnego nt. filmu - Opole, Biblioteka Miejska - ks. M. Lis; ks. J. Kochel; ks. A. Demitrów; por. doxa; zob. także muzyka-niniwa; recenzja-ks.Lis
* Drugi sezon bijącego rekordy popularności serialu "The Chosen" już wkrótce dostępny będzie z polskim lektorem. Emitowany będzie w serwisach streamingowych oraz w TVP.

18 lutego serial z polskim lektorem pojawi się na platformach streamingowych: https://www.cda.pl/, https://rafaelkino.pl/, https://katoflix.pl/. Jest także możliwość zwrócenia się do kin z prośbą o zorganizowanie seansu na dużym ekranie. W sprzedaży pojawią się także płyty DVD i Blu-Ray.

Jak dowiedzieliśmy się w Redakcji Audycji Katolickich TVP, drugi sezon "The Chosen" z lektorem emitowany będzie także w wiosennej ramówce TVP1. Kolejne odcinki oglądać można będzie od 5 marca w każdą niedzielę o godz. 10:45.

Zobacz też: Na początku był zachwyt (GN)

Pierwszy sezon serialu emitowany był w Telewizji Polskiej od 27 grudnia do 5 stycznia 2023 roku.

Jak czytamy na polskiej stronie serialu, "The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii 'rozrywka'iOS i Android. Dzięki zbiórkom na platformach crowdfundingowych udało się zebrać już prawie 30 milionów dolarów, co jest absolutnym rekordem w świecie seriali".

zob. AHPozostałe tematy
Aktualności

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez eucharystycznych dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza III.

więcej

List do Galatów

Kolejny tom Komentarza Biblijnego Edycji św. Pawła budzi nadzieję na szybsze ukończenie wielkiego projektu polskiego środowiska biblistów. Komentarz Dariusza Sztuka SDB dotyczy dzieła, które Apostoł napisał pod koniec swego pobytu w Efezie jako odpowiedź na niepokojące wieści o niebezpieczeństwie zagrażającym wierze (por. Ga 3,2; 4,21; 5,4); NKB.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14061455

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu