Wyszukiwarka:
Aktualności

Orszak Trzech Króli 2023

2023-01-02

News
Orszak Trzech Króli tradycyjnie wyrusza również w diecezji gliwickiej. Referat ds. Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie i wspólne kolędowanie w dniu 6 stycznia 2023 r. w kilku miastach: Gliwice, Bytom, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Zabrze; zob. GGN poniżej* ORSZAK TRZECH KRÓLI – 06.01.2023

Referat ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej zaprasza na Orszak Trzech Króli, w Gliwicach o godz. 14.00 ruszą trzy strumienie zbiegające się na rynku:

a. pierwsza grupa niebieska – ze skweru nad DTŚ;

b. druga grupa żółta – od kościoła św. Krzyża;

c. trzecia grupa czerwona – od kościoła św. Michała. Wszystkie grupy zmierzają na rynek w Gliwicach, gdzie obędzie się oddanie pokłonu Dzieciątku i wspólne kolędowanie; zob.


Oficjalny spot; zob. https://orszak.org/


Pozostałe tematy
Aktualności

List do Galatów [2024]

Kolejny tom Komentarza Biblijnego Edycji św. Pawła budzi nadzieję na szybsze ukończenie wielkiego projektu polskiego środowiska biblistów. Komentarz Dariusza Sztuka SDB dotyczy dzieła, które Apostoł napisał pod koniec swego pobytu w Efezie jako odpowiedź na niepokojące wieści o niebezpieczeństwie zagrażającym wierze (por. Ga 3,2; 4,21; 5,4); NKB.

więcej

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez eucharystycznych dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza III.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14009522

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu