Wyszukiwarka:
Aktualności

Festiwal życia - Kokotek 2023

2023-07-04

News
Papież Franciszek łączy się duchowo z uczestnikami Festiwalu Życia - "Ja (nie) jestem" w Kokotku k. Lublińca w dniach od 3 do 9 lipca br. Zgromadzonej Młodzieży, Organizatorom i wszystkim, którzy biorą udział w tym wydarzeniu, przekazuje wyrazy bliskości i serdeczne pozdrowienie; zob. festiwalzycia.pl
Pozostałe tematy
Aktualności

List do Galatów [2024]

Kolejny tom Komentarza Biblijnego Edycji św. Pawła budzi nadzieję na szybsze ukończenie wielkiego projektu polskiego środowiska biblistów. Komentarz Dariusza Sztuka SDB dotyczy dzieła, które Apostoł napisał pod koniec swego pobytu w Efezie jako odpowiedź na niepokojące wieści o niebezpieczeństwie zagrażającym wierze (por. Ga 3,2; 4,21; 5,4); NKB.

więcej

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez eucharystycznych dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza III.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 13972551

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu