Wyszukiwarka:
Aktualności

Biblijny model wychowania

2023-09-01

News
W parafii MB Częstochowskiej w Knurowie w niedzielę 10 września br. odbędzie się promocja i prezentacja książki Drogi wychowania. Elementarz pedagogii biblijnej. Elementarz jest pomocą skierowaną do rodziców i dziadków podejmujących trud wychowania w rodzinach wg Pisma Świętego; zob. Drogi.
Pozostałe tematy
Aktualności

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez eucharystycznych dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza III.

więcej

List do Galatów

Kolejny tom Komentarza Biblijnego Edycji św. Pawła budzi nadzieję na szybsze ukończenie wielkiego projektu polskiego środowiska biblistów. Komentarz Dariusza Sztuka SDB dotyczy dzieła, które Apostoł napisał pod koniec swego pobytu w Efezie jako odpowiedź na niepokojące wieści o niebezpieczeństwie zagrażającym wierze (por. Ga 3,2; 4,21; 5,4); NKB.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14062163

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu