Wyszukiwarka:
Aktualności

Narodzenie Pańskie 2023

2023-12-24

News
"Dziecię nam się narodziło... Prawdziwy Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju" - prorokował Izajasz (Iz 9,5). Słowo stało się Ciałem... 2 tys. lat temu, a od 800-lat szopka św. Franciszka z Greccio uobecnia tę tajemnicę. Niech trwa i przypomina nam o zwycięstwie prawdy, mocy i pokoju Bożego! Redakcja ssb24.pl
Pozostałe tematy
Aktualności

List do Galatów [2024]

Kolejny tom Komentarza Biblijnego Edycji św. Pawła budzi nadzieję na szybsze ukończenie wielkiego projektu polskiego środowiska biblistów. Komentarz Dariusza Sztuka SDB dotyczy dzieła, które Apostoł napisał pod koniec swego pobytu w Efezie jako odpowiedź na niepokojące wieści o niebezpieczeństwie zagrażającym wierze (por. Ga 3,2; 4,21; 5,4); NKB.

więcej

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez eucharystycznych dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza III.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 13976879

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu