Wyszukiwarka:

XI Niedziela zwykła – 17.06.2018

Niedziela zwykła – okres zwykły, czyli czas, który przypomina: pracuj mądrze i roztropnie, nie pozwól, by pokusa lenistwa i oschłości wkradła się w twoje życie. Czuwaj i módl się, bo chociaż możesz tego nie (...)

Arka przymierza (Foederis arca)

Łacińskie arca oznacza zarówno arkę Noego jak i Arkę Przymierza. Obydwa tę sprzęty są też w tradycji Kościoła zapowiedzią Maryi. Arka Przymierza to najważniejszy wśród przedmiotów kultu, które Bóg nakazał Mojżeszowi sporządzić jako „wyobrażenia tego co w niebie” (Hbr 9,23).

Polecamy

Dobre studia WTUO

Zapraszamy do studiowania na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego! Polecamy różne specjalności, np. "Nauki o Rodzinie", "Teologię", "Muzykologię" czy "Duchowość i kulturę chrześcijańską". Studiować może każdy, nie tylko tegoroczni maturzyści! Zapraszamy również osoby starsze…, także na emeryturze! Studia to czas dobrej intelektualnej przygody!

więcej

II Międzynarodowy Kongres Katechetyczny w Rzymie

2018-06-14

Papieska Rada ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji ogłasza II Międzynarodowy Kongres Katechezy, który odbędzie się w Rzymie od 20 do 23 września 2018 roku, poruszając temat: „Katecheta, Świadek Tajemnicy”.

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 3481866

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu