Wyszukiwarka:

XV Niedziela zwykła - 12.07.2020

Motywem przewodnim dzisiejszej Ewangelii jest SŁOWO Boże. Bóg kieruje do nas swoje ożywcze SŁOWO, a naszym zadaniem jest to SŁOWO przyjąć i nim się dzielić. 

Sen w obliczu niebezpieczeństwa (2)

Czarnym charakterem, czyli negatywnym bohaterem Ewangelii Dziecięctwa Jezusa jest król Herod. Zazwyczaj ludzie niewiele wiedzą na jego temat. Ale chyba wszyscy wiążą jego osobę z tragicznym wydarzeniem, jakim była rzeź niewinnych dzieci betlejemskich.

Polecamy

Popatrz w dobrym kierunku - studia na WTUO

Zapraszamy do studiowania na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego! Polecamy różne specjalności, np. "Teologię" (studia magisterskie), "Nauki o Rodzinie" (studia licencjackie i magisterskie) czy "Turystyka i kulturę śródziemnomorska" oraz nowy kierunek "Teologia kanoniczna" (studia II stopnia). Studiować może każdy, nie tylko tegoroczni maturzyści! Zapraszamy również osoby starsze…, także na emeryturze! Studia to czas dobrej intelektualnej przygody! Rekrutacja IT UO.

więcej

Jak uporządkować życie?

2020-07-12

Nowa książka kard. Martiniego - przewodnik (wprowadzenie) do ignacjańskich ćwiczeń duchowych. Jak uporządkować swoje życie? - to pytanie ważne dla każdego chrześcijanina. Warto pozwolić się poprowadzić doświadczonemu przewodnikowi i kierownikowi duchowemu; rec.  

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 5877520

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu