Wyszukiwarka:

XXVI Niedziela zwykła - 27.09.2020

W instrukcji Nawrócenie duszpasterskie wspólnoty parafialnej w służbie misji ewangelizacyjnej Kościoła posługa słowa Bożego zajmuje pierwsze miejsce. "Pismo Święte (...)

Sen Piotra, Jakuba i Jana (1)

Wyobraźcie sobie, że wybraliście się na wycieczkę autokarową. W pewnym momencie zrobiło Wam się sennie i zasnęliście w autobusie. Gdy się obudziliście, to okazało się, że przespaliście bardzo ciekawą wypowiedź przewodnika i zapierające dech widoki, które rozciągały się za szybą pojazdu. Podobna sytuacja mogła spotkać Piotra, Jakuba i Jana. Z tym że oni (...)

Polecamy

Biblia Audio dla dzieci

BIBLIA AUDIO KIDS to 90 fragmentów z Pisma Świętego z komentarzami przygotowanymi specjalnie dla dzieci! Projekt nawiązuje do Katechizmu dla dzieci (Edycja św. Pawła). Warto czytać Pismo Święte z dziećmi - warto z nimi posłuchać - a koniecznie pytać - słuchać i opowiadać: Dopuście dzieci! Nie przeszkadzajcie im przyjść do [Jezusa], bo do takich jak one należy królestwo niebieskie (Mt 19,14) :) 

więcej

Jak założyć parafialną Szkołę Słowa Bożego?

2020-09-25

Prośba młodego kapłana, który w nowej parafii postanowił ożywić kręgi biblijne, skłoniła Redakcję do zainicjowania parafialnych Szkół Słowa Bożego. Jak to zrobić? Bardzo prosto, chociażby na przykładzie niedzielnej lub tematycznej lektury tekstów biblijnych; zob. ssb24.pl

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 6172799

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu